İÇME Sızma Zeytinyağı

Eski çağlardaki insanların sağlık bulduğu zeytinyağı o günlerden bu günlere uzanmış, geleneksel lezzeti korunmuş, modern tekniklerle donatılmış bir üretim sonucunda sizlere ulaşmaktadır.

Biz damak tadını ve sağlığını ön planda tutan çok özel kişilerce tercih edilen ve sadece Edremit Körfezi zeytinlerinden elde edilen saf, berrak ve bağımlılık yapacak derecede güzel zeytinyağımızı aile şirketimiz aracılığıyla büyük bir onur duyarak sizlere sunuyoruz.

Amacımız, Edremit körfezinin bol oksijenli havasında yetişen ve tek tek elle toplanan zeytinleri kısa sürede ezilmeden fabrikamıza ulaştırıp, çocukluğunuzda bulduğumuz o nefis zeytinyağını sizler için üretmektir. Natürel sızma zeytinyağı zeytinin doğal niteliklerinde değişikliğe neden olmayacak yöntemlerle elde edilir. Serbest yağ asidi oranı (oleil asit cinsinden) en fazla %1'dir.


İÇME, zeytinyağı düşkünlerinin tercih edeceği meyvemsi tadıyla çok özel bir zeytinyağıdır. Ürünlerimiz diğer bölgelerden katkı zeytinyağı içermez. Zeytinyağı +5 °C'nin altında donar ve çözündüğünde kalitesinden hiçbirşey kaybetmez.  


Copyright © Özaydın Zeytin ve Yağ San. Ltd. Şti. 2010 - 2011
Sitemiz en iyi 1280x768 çözünürlükte ve Internet Explorer 5+ ile gezilir!

Designed by